Sıkça Sorulan Sorular

VideoSınıf, ile ilgili bize gelen soruları aşağıda bulabilirsiniz. Eğer aşağıdaki sorular içerisinde aradığınız konuyu bulamazsanız, bölümünü kullanabilirsiniz.

Siz de VideoSınıf ailesine katılıp; eğitmen olabilir ve içeriklerinizle beraber VideoSınıf kütüphanesi günden güne geliştirebiliriz. Tek yapmanız gereken [email protected] adresine bir mail atmanız. Size hemen geri dönelim.
İstediğiniz eğitimi dahil olduğunuzda (ücretli veya ücretsiz); istediğiniz platformdan sınırsız bir şekilde erişebilirsiniz. Tek bir eğitim almak istiyorsanız; dilediğiniz eğitimin sayfasına gelip, Satın Al butonuna tıklayarak; satın alma sürecini başlatabilirsiniz.
Şirketiniz için dilediğiniz eğitimi sizin için çekebilir yada sizdeki eğitim videolarını size sunabiliriz. Kurumunuza özel video eğitim programıyla; eğitim sürecinden sonra, kurumunuz tarafından düzenlendiğinde online testlere tabii tutulmaktadır. Böylece zamandan ve mekandan bağımsız olarak çalışanlarını eğitim alabilmektedir. Kurumsal eğitim talebinde bulunmak için tıklayınız