Hakkında

VideoSınıf, kullanıcılarını bilgilendirmeyi hedefleyen bir online video eğitim kaynağıdır. Her ay kütüphanesini geliştirmek üzere, sürekli büyüyen bir online eğitim platformudur.

VideoSınıf, kullanıcılarını bilgilendirmeyi hedefleyen bir online video eğitim kaynağıdır. Her ay kütüphanesini geliştirmek üzere, sürekli büyüyen bir online eğitim platformudur. Sizlere temel olarak sunduğu 2 farklı çözüm programı vardır.

  • Online Eğitim Çözümleri
  • Kurumsal Eğitim Çözümleri


Online Eğitim Çözümleri

Her ay sürekli büyüyen kütüphanesiyle sizlere en iyi şekilde eğitim vermeyi amaçlayan eğitim çözümüdür. Bu eğitim çözümünden bireysel olarak tüm kurslara katılabilir. Bir kursu tamamladığınızda size pdf olarak bitirme sertifikası verilmektedir. Ücretli olan kursları teker teker satın alabildiğiniz gibi, 1 aylık, 3 aylık, 1 yıllık üye olarak tüm kurslara sınırsız şekilde ulaşabilirsiniz.

VideoSınıf; ailesine eğitmen olarak katılıp, siz de kurslarınızı yayınlayabilirsiniz. Eğitmen olmak için [email protected] adresine; özgeçmişinizle beraber mail atmanız yeterlidir. Yetkililer sizinle mesai saatleri içinde iletişime geçeceklerdir.

Kurumsal Eğitim Çözümleri

VideoSınıf kurumunuza özel olarak eğitim setleri çekip kurumunuza sunar ya da sizin çekmiş olduğunuz video eğitimleri kendi bünyesinde size sunar. Çalışanlarınız bu eğitimlere girip daha sonrasında dilerseniz, sizin hazırlamış olduğunuz testlerden geçerek kurumunuzda yetkinlik kazanabilirler. Kurumsal Eğitim talebi için Kurumsal Eğitim Çözümleri sayfasına gözatabilirsiniz.